Hakkımızda

Tarihçe – Vizyon – Misyon

Palsens, genlerini 2005 yılında kurulan ilk grup şirketinden almıştır. 2010 yılında Boğaziçi Üniversitesi Teknopark’ında ilk ciddi Tübitak projesini yapmış ve inovatif bir ar-ge ürünü olan fotosentez hızlandırıcı LED armatürünü ortaya çıkartmıştır.

Marka ise 2016 yılında Pales Grup altında gün ışığına çıkmış ve 2018 yılında da ar-ge çalışmalarının ilk meyveleri olan endüstriyel tipte, açık ve zorlu saha koşullarında çalışan seviye, sıcaklık, basınç metan sensörleri ile pH ve ORP cihazlarını üretmiştir. Cihazların iletişim protokolleri, yazılımları ve donanımları yerli ar-ge personeli ve know-how’ı ile geliştirilmiş ve üretilmiştir. CE belgesine de sahip olan ürünler neredeyse her ay yeni bir versiyon çıkartılarak daha da stabil, dayanıklı ve kompakt bir hale dönüştürülmektedir.

Bunlar dışında enerji, hayvancılık, lojistik, tarım sektörlerine de sensör ve entegre çözümler sunan ar-ge ekibimiz, güçlü bilgi alt yapısı, eğitimleri ve tecrübeleri ile yakın bir zamanda havacılık, savunma ve uzay sanayisine de ürün geliştirmeyi hedeflemekte ve bu anlamda ar-ge projeleri yürütmektedir.

Bize Ulaşın